Pühade ajal kipub enamik inimesi sööma tavapärasest rohkem ja tihedamini

Kasutades Healthy Attitude Coffee-d ja Healthy Attitude Tea-d (Tervisliku Suhtumise Kohvi ja Teed) aitab see vältida nii pühadeaegset kui ka igapäevast ülesöömist, pärssides ohutult teie söögiisusid. Samuti on see suureks abiliseks saamaks lahti tüütutest näksimistest. Efektiivne kombinatsioon parimatest looduslikest koostisosadest on mitmekülgne rasvapõletaja, mis aitab toitumisharjumused muuta püsivalt tervislikumaks ning ergutab ka ainevahetust.

Healthy Attitude Coffeest ja Healthy Attitude Tea-st saad sa palju energiat ja mõnusa värskustunde, mis aitavad kevadväsimusest kergemini jagu saada. Loomulikult on kohvil meeldiv maitse, mis on ainult lisaboonuseks ning seda on väga lihtne valmistada. Vee kogus võib varieeruda 30-150 ml, olenevalt kui kanget kohvi soovitakse.

Birgit Varjuni kommentaar:

Healthy Attitude Kohvi olen tarbinud juba üle nädala. Alguses olin suhteliselt skeptiline, kuidas selline toidulisand kohvi näol midagi muuta võiks! Peale suukuivuse ja janu ma erilist vahet kohe ei märganudki. Praeguseks on juba ka söögiisu vähenenud, energiat on rohkem juurde tulnud. Täna, lühiajalise kasutuse järel, olen tulemusega väga rahul. Toode toimib. Lisaks Healthy Attitude Coffee tarbimisele, käin Tartu Lõunakeskuse Ultratone kabinetis kehahooldusprotseduuridel.

Julgen ka Teistele soovitada!Healthy Attitude | COFFE Tervisliku Suhtumise Kohv

 blogi kohv

KOOSTIS:
kroom, rohelise tee ekstrakt, ženženn, kaltsium, kiudained.

Kroom stimuleerib keha põletama rasvu ja kaloreid, kiirendades nii ainevahetust ning süsivesikute põletamist.

Rohelise tee ekstraktis sisalduvad antioksüdantsed omadused tekitavad termogeneesi (ehk sooja tootmise), mis omakorda kiirendab rasvade ainevahetust.

Healthy Attitude Coffee rohelise tee ekstraktis sisalduv ženženn aga aitab sälitada teie energiataset.

Kaltsium aktiveerib ainevahetusprotsesse ja seob ka soolestikus rasvu ning takistab nende imendumist.

Kiudained kiirendavad toidumassi edasiliikumist peensooles, aitavad vältida kõhukinnisust, soodustavad kolesterooli väljutamist organismist, aeglustavad glükoosi imendumist ja annavad energiat.

 

Healthy Attitude | TEA Tervisliku suhtumise Tee – eliittee

blogi tee

KOOSTIS:
roheline tee, kaneelipuu seemned, ginko biloba lehed, goji marjad, ženšenn.

Roheline tee vähendab peamiselt halba tüüpi kolesterooli ning aitab kontrollida söögiisu.

Kaneelipuu seemned tugevdavad immuunsüsteemi ja aitavad vältida kõhukinnisust.

Ginkgo Biloba lehed on tuntud oma polüsahhariidide põletikuvastase toime poolest. Värske pharagmitis rhizoma aitab toota kehavedelikke, säilitada kehatemperatuuri, tugevdada kopse ja magu.

Hiina goji mari sisaldab polüsahhariide, aminohappeid, mineraale, beeta-karoteeni ja valke, mis tugevdavad immuunsüsteemi.

Ženšenn tasakaalustab vererõhku ja parandab ainevahetust.

««« Vaata sama autori postitusi Vaata postitusi samal teemal
HA8
healthy attitude
info@healthyattitude.eu