Müügitingimused

1. Kehtivus

Käesolevad tingimused kehtivad Healthy Attitude OÜ  internetileheküljelt tellitud kaupade ostu-müügi tehingutele.

2. Hind

Kõik hinnad sisaldavad  käibemaksu (20%). Hinnad kehtivad Eesti Vabariigi territooriumil. Kauba tellimisel teistesse riikidesse lisanduvad transpordikulud.

3. Tellimuse vormistamine

Olles välja valinud sobiva kauba, klikkige lingile "Lisa ostukorvi", samal hetkel luuakse "Ostukorv". Seejärel on võimalik jätkata toodete sirvimist või alustada tellimist. Ostukorvi sisu saab üle vaadata klikkides lingile "Vaata korvi", samas saab vajadusel muuta tellitavate esemete hulka või tühjendada ostukorvi sisu. Tellima asumiseks tuleb klikkida  lingile "Vormista tellimus", kus on vaja sisestada nõutavad andmed, et saaksime Teiega ühendust võtta ja kauba kohale toimetada.

4. Kauba kohaletoimetamine

Kauba kättesaamiseks on alljärgnevad võimalused:

a) "Tulen ise järele". Tellitud kauba saab kätte alljärgnevalt aadressilt:

TALLINN

Ilusalong Iluait
Aadress: Suurtüki 2, Tallinn
Telefon::   (+372) 52 90406
E-mail: snowanari@hotmail.com
WEB: www.iluait.ee

TARTU, TARTUMAA

IluPlaneet
aadress: Raekoja plats 8, II korrus
Telefon Liina:   (+372) 51 30 893
Telefon Alar:   (+372) 58 284 118
WEB: www.iluplaneet.ee

T.A.T.U esinduspood

Aadress: Turu 14, Zeppelini keskus, 
II korrus
Telefon:  744 1156
WEB: www.tatu.ee

Ise kaubale järele tulles transpordikulu  ei lisandu. Aeg, millal saab kaupadele järele minna, lepitakse kokku vahetult enne kaubale järgi minemist meili või telefoni teel.

b) Üldjuhul kasutatakse kaupade toimetamiseks kliendile Itella Smartposti, Post24 ,Eesti Post, ELS, ja DPD teenust. Ostudele lisandub postikulu keskmiselt  1,40 -5,00€ ( oleneb teenusepakkujast). 

5. Maksmine

Tellitud kauba eest tasumiseks saate kasutada alljärgnevaid võimalusi:

a) Ettemaksuarve - Valides "Ostu vormistamise" vormil makseviisiks tasumine ettemaksu arvega, genereerib süsteem Teile automaatselt ettemaksuarve ja saadeb selle Teile e-postiga.

b)  U-Net või Swedbank -  Valides pangalingi saate siirduda edasi SEB või Swedbank internetipanka, kus näete juba täidetud maksekorraldust, millega nõustudes tasute kauba eest. Peale makse sooritamist vajutage kindlasti lingile "TAGASI KAUPMEHE JUURDE", alles peale seda saame kinnituse Teie tehingu kohta.

Klientide turvalisuse huvides otsustas Eesti Pangaliidu juhatus alates 18. maist 2009 paroolikaartide päevalimiite vähendada ja seetõttu ei saa internetipankades paroolikaardiga teha üle 200.- euroseid tehinguid.

Vastavalt Sentac OÜ  tellimustingimustele  loetakse tellimus kinnitatuks kui on tasutud 100% tellitud kauba maksumusest koos postikuluga.

Teie tellimus tühistatakse, kui Te ei ole ettemaksu tasunud 7 päeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest arvates.

6. Tellimuse täitmise tähtajad

Tellimuse täitmise tähtaeg on kolme tööpäeva  jooksul. Enamasti postitame paki juba järgmisel  päeval ja saate selle kätte ülejärgmisel päeval. Sentac OÜ  jätab endale õiguse vajadusel muuta tarnetähtaegu. Tellimus loetakse vastuvõetuks märgitud nimetustes, kogustes ja algselt nimetatud tarnetähtajaga, kui kahe (2) tööpäeva jooksul peale tellimuse edastamist pole Teile saadetud teadet tarneaja muutumise kohta.

7. Tellimuse tühistamine

Teil on võimalus tellimus tühistada, kui Te ei ole veel tellitud kauba eest tasunud saadud ettemaksuarve alusel, teavitades meid sellest e-posti tellimine@sentac.eu teel.

8. Toote tagastamine

Tellijal on õigus taganeda tehingust ja tagastada tellitud kaup Sentac OÜ kulul 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest alates. Selleks tuleb meile saata vastavasisuline teade, mis peab sisaldama tellija nime ja arvelduskonto numbrit, arve kuupäeva ning aadressi, kus tagastatavad tooted asuvad. Transporditasu ei tagastata. 

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab tagastamisel olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega. Kui tagastamisele kuuluv toode on halvenenud ja halvenemine ei ole tekkinud asja korrapärase kasutamise tulemusena, tuleb Tellijal hüvitada toote väärtuse vähenemine. Tellimuse tühistamise või toote tagastamise korral kantakse ostu eest tasutud summa (ilma transpordimaksumuseta) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimuse tühistamisest.

Avatud pakendiga tooted tagastamisele ei kuulu.

9. Andmekaitse ja privaatsus

Tellimise täitmiseks vajame Teie nime, aadressi, e-posti aadressi ja telefoninumbrit. Kasutame kogutud informatsiooni selleks, et tehingu teostamine oleks võimalik ning kinnitame, et andmeid ei anta kolmandate isikute või firmade käsutusse. Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Panga ja kaupmehe vahel liikuv informatsioon on varustatud digitaalsete allkirjadega.

Klient annab poe omanikule nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil juhul, kui on märkinud ära vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas. 

10. Meie kontaktandmed

Kõigi tekkivate küsimustega saab pöörduda meie klienditeenindusse tel  +372 56 35 00 53 või e-posti aadressil info@ha8.eu

HA8 OÜ