Tervisliku suhtumise tee - eliittee

5,00 €

Lisa ostukorvi

Peamisteks koostisosadeks on rohelises tees sisalduv polüfenool epikatehiin, mis on kõige võimsam looduslik antioksüdant, mida kasutatakse tõhusalt ateroskleroosi, südamehaiguste ja vananemise vastu võitlemiseks.

Roheline tee vähendab peamiselt halba tüüpi kolesterooli ning aitab kontrollida söögiisu. Kaneelipuu seemned tugevdavad immuunsüsteemi ja aitavad vältida kõhukinnisust. Ginkgo Biloba Lehed on tuntud oma polüsahhariidide põletikuvastase toime poolest. Värske pharagmitis rhizoma aitab toota kehavedelikke, säilitada kehatemperatuuri, tugevdada kopse ja magu.

Hiina goji mari sisaldab polüsahhariide, aminohappeid, mineraale, beeta-karoteeni ja valke, mis tugevdavad immuunsüsteemi. Ženšenn tasakaalustab vererõhku ja parandab ainevahetust.

Koostis: roheline tee, kaneelipuu seemned, ginko biloba lehed, värske pharagmitis rhizoma, goji marjad, ženšenn.

Kasutamine: üks teepakike 0,5 tundi enne hommikusööki.

Ettevaatusabinõud: see tee ei ole soovitatav rasedatele naistele, rinnaga toitvatele emadele, lastele, südamehaiguste, maksa ja neeru väärtalitluse ja kilpnäärme ületalitlusega patsientidele.

Ärge tarvitage alkoholi või muid terapeutilisi tooteid tee kasutamise ajal. Tee ei ole mõeldud haiguste diagnoosimiseks, ravimiseks või haiguste ennetamiseks.