Tervisliku suhtumise kohv 1 karp - SOODNEHIND - KAUBAL REALISEERIMISKUUPÄEV MÖÖDAS

9,00 €

Lisa ostukorvi

Pärsib ohutult söögiisu

Ravimivaba toidulisand, mis on valmistatud erinevate taimeekstraktide segust. Tervisliku suhtumise kohvi kasutamine koos tervisliku toitumiskavaga aitab kehal ohutult söögiisu pärssida ning stimuleerib keha põletama rasvu ja kaloreid. Tervisliku suhtumise kohvi antioksüdantsed omadused tekitavad termogeneesi (sooja tootmist), mis omakorda suurendab rasvade ainevahetust. Kroom suurendab süsivesikute põlemist ja kiirendab ainevahetust. Harilik ženšenn aitab dieedi ajal energiataset hoida.

Kasutusjuhend: võtke üks pakk hommikul 100 ml veega.

Ettevaatust! Toode ei sobi alla 16-aastastele ega patsientidele, kes põevad südamehaigusi, kõrgvererõhutõbe või diabeeti. Toodet ei soovitata rasedatele ega rinnaga toitvatele emadele. Kui esineb tundlikkus selle toote suhtes või kui tarbite muid ravimeid, konsulteerige enne kasutamist oma arstiga.

Koostis:

  • 70 mg kaltsiumi
  • 250 µg kroompikolinaati
  • 700 mg patenditud taimesegu: rohelise tee lehe standartne ekstrakt (180 mg antioksüdantseid polüfenoole, 90 mg epigallokatehhiin-galaati [EGCG], 50 mg looduslikku kofeiini), hariliku ženženni standardne juur.
  • 2 g toidu kiudaineid