KKK

1.KUIDAS TEADA SAADA KAS  SEE TOODE SOBIB KA MULLE?

Kui oled vanuses 16-60 ning ei  kannata diabeedi, kõrge vererõhu ega ka südameprobleemide all , samuti pole te rase ega ka  imetav ema.
Kui teil on soov tervislikult ning ohutult piirata oma söögiisu ning samal ajal tunda ennast hästi säilitades ka oma  energia

See toode on looduslik, ravimivaba ning tema antioksüdantsed  omadused  aitavad kaasa loomulikule kaalulangetamisele: võib  suurendada soovi  tarbida rohkem vett , sööma  väiksemaid  toidukoguseid , mis on ennekõike tervislikumad ja kergemad ilma, et peaksite tundma pidevalt näljatunnet.

Ennekõike aitab see toode teha  kaalujälgimise lihtsamaks. Kui teil on soov alustada tervislikuma eluviisiga, siis see toode on kindlasti teile. Toode ei ole mõeldud haiguste diagnoosimiseks, ravimiseks või nende  ennetamiseks. Samapalju,kui on erinevaid inimesi, võivad ka tulemused olla inimestel erinevad .Pidage alati nõu vastava väljaõppe saanud toitumis/treeningspetsialistiga enne mistahes kaalulangetamise programmi alustamist.

2. KAS MA TOHIN LISADA SUHKRUT VÕI PIIMA?

Absoluutselt, võib lisada nii piima kui ka suhkrut ilma, et see mõjutaks toote  toimet. Neil, kes tavaliselt kasutavad 2 suhkrut kohvi maitsestamiseks on soovitav lisada sellele tootele ainult 1 suhkur, kuna toode ise on juba looduslikult magusama maitsega.Kliendid on  öelnud, et toode sarnaneb  latte või nescafe 3 in 1 maitsele.

3. KUI PALJU VETT PEAKSIN MA PÄEVAS JOOMA?

Kuna see on väga võimas looduslik toidulisand, siis tuleb kindlasti järgida juhiseid . Laialt on levinud ka arvamus, et me peaksime jooma vähemalt 8 klaasi vett päevas, kokku  umbes 2 liitrit. Soovitame juua vähemalt 2 liitrit vett päevas.

On loomulik, et  märkate tulemusi juba ka  pärast  paaripäevast kasutamist  ning samas võite  tunda ka mõningast suukuivust.  Tarbides toorkohvi võib vett  juua isegi rohkem,  kui tunnete sagedamini  janu  kui tavaliselt.

4. MIDA MA PEAKSIN TEGEMA, ET SAADA KAALUST ALLA KIIREMINI TARBIDES SAMAL AJAL HEALTHY ATTITUDE KOHVI?

Kindlasti on kõige olulisem rohkelt vett juua , rohkem puu-ja köögivilju süüa ning oluline on , et toit oleks mitmekülgne . Ja pea alati meeles, et süüa  tuleb korrapäraselt .

5. KAS MA PEAKSIN SAMAL AJAL KA PIDAMA DIEETI VÕI TEGEMA TRENNI ?

Tõenäoliselt võib see toode mõningatel juhtudel  aidata teil aeglaselt kaalus alla saada ka ilma dieedi või treeninguta. Kuid nagu me kõik oleme teadlikud sellest, et meie enda  huvides on toituda tervislikult ning samal ajal mitte unustada ka mõõdukat füüsilist aktiivsust. Siis on ka tulemused efektii vsemad ja püsivamad . Mõlemal juhul saate tootest abi, kuid  see on teie endi teha,  milliseid eesmärke soovite  saavutada . Samapalju,kui on erinevaid inimesi, võivad ka tulemused olla inimestel erinevad isegi siis, kui kasutatakse sama meetodit.

6. MA VÕTAN RETSEPTITA /RETSEPTIGA RAVIMEID, KAS MA VÕIN JUUA HEALTHY ATTITUDE  KOHVI?

Kui te võtate retseptita/retseptiga ravimeid, soovitame teil konsulteerida oma arstiga või üldarstiga enne mistahes kaalualandamise programmi. Teie arst või perearst on kõige sobivam professionaalne nõuandja, kas see toode sobib teile

7.  KUI KAUA VÕTAB, ET  NÄHA ESIMESI  KAALULANGUSE TULEMUSI ?

Seevõib võtta umbes 7-10 päeva, mõnedel juhtudel ka rohkem (sõltuvalt inimese kehatüübist ja toitumisharjumustest ning füüsilisest aktiivsusest) . Tulemused sõltuvad  rasvade jaotusest kehal, mõned võivad kaotada alguses ainult sentimeetreid  kõhult, reitelt jne. samas kui mõned võivad kaotada ainult kaalu . Tagasiside on näidanud, et 1 kuu jooksul võib kaotada 3-6 KG.

8.  KAS MA VÕTAN KAALUS UUESTI JUURDE, KUI OLEN LÕPETANUD HEALTHY ATTITUDE KOHVI MKASUTAMISE?

Ärge lõpetage Healthy Attitude kohvi kasutamist kohe, kui olete jõudnud oma ideaalkaalu, vähendage tarbimist  aegamööda. Nt. Üks või kaks korda nädalas. Jälgige oma toitumist ja jätkake korrapärast toitumist . Püüdke hoiduda hilisõhtustest näksimistest ( mitte rohkem , kui 2h enne magama minekut) ning vähendada ka magustatud  jookide (suhkute) suures koguses tarbimist.

9. KAS SEE VÕIB PÕHJUSTADA KÕHULAHTISUST VÕI MINGEID KÕRVALMÕJUSID?

See ei põhjusta ebamugavusi kõhus ega kõhulahtisust. Kuid mõnedel võib tekkida kõhukinnisus pärast 3-5 päevast  tarbimist, kui nad ei joo piisavalt vett. Kõrvaltoimeid pole, sest see on valmistatud ravimtaimedest  ja säilitusaineteta.

10. KAS ON PIIRATUD HEALTHY ATTITUDE KOHVI KASUTAMINE,NT. AINULT MEHED VÕI AINULT NAISED?

Igaüks võib olla antud  toote tarbija .Healthy Attitude kohvi  ei sisalda koostisosi, mis stimuleeriks mees-või naissuguhormoone.

11. KAS MA VÕIN JÄTKATA HEALTHY ATTITUDE KOHVI  TARBIMIST , KUI MUL ON PÄEVAD?

Healthy Attitude kohvi tarbimine selle perioodi jooksul sõltub naisest endast. Kuna naiste organismid on erinevad ning sel perioodil kuus ka nõrgemad , siis võib juhtuda, et mõned naised tunnevad end rohkem kurnatult ning on ka esinenud peavalusid. Sellisel juhul jätkatakse kohvi joomist peale päevi. Ärge muretsege, see ei mõjutada salenemisprotsessi. Osad naised  tarbivad Healthy Attitude kohvi ka päevade ajal ning ei ole täheldanud mingeid muudatusi.

12. MILLAL JA KUIDAS MA PEAKSIN SEDA JOOMA?

Jooge  igal hommikul tühja kõhuga. Segage  üks pakk Healthy Attitude kohvi (10g) umbes 100 ml kuuma või sooja veega. Oodake vähemalt 10-15 minutit enne hommikusööki.  Mõningatel juhtudel võib lisatava vee kogus olla varieeruv ( 30 ml-150 ml) olenevalt organismi taluvusest. Alguses kindlasti juua 100 ml veega ning alle mõne aja pärast võite proovida vähema vee kogusega.

P / s: Ärge jooge rohkem kui üks pakk päevas.

13. MILLINE ON KOHVI MÕJU  RASVAPÕLETUSPROGRAMMI AJAL  ORGANISMILE?

Esimene emotsioon võib olla see, et tunnete veidi iiveldust ja pisut ärevustunnet pärast esimest pakki, sest immuunsüsteem püüab kohe hakata  kohanema Healthy Attitude kohviga . Mõnedel inimestel võib juhtuda, et öösel ei tule und, seega on soovitav sellisel juhul võtta kohvi ülepäeva iga päeva asemel. Kasutades tunnete enamasti janu  ,kui käimas on rasvapõletusprotsessi . Mõned võivad isegi tunda kuumalaineid üle keha, sellisel  juhul tuleb kindlasti juua palju H2o enne kui juhtub et jääte haigeks. H2o joomine  aitab kaasa salenemisprotsessi kiirendamisele.

14. MITU KARPI MA PEAKSIN ÄRA JOOMA, ET NÄHA TULEMUST?

Kasutada tuleks ära vähemalt kolm karpi (36-54 päeva tarbimist), see  on soovitatav uuele kasutajale.

15. MITU PAKKI ON ÜHES KARBIS?

Üks karp sisaldab 18 pakikest, 10g paki kohta, 18 päeva tarbimist.

16. KUIDAS EDASI TOIMIDA, KUI MA OLEN JÕUDNUD OMA SOOVITUD KAALUNI VÕI EESMÄRGINI?

Te võite vähendada oma tarbimist poolele pakile päevas, et kergendada endal  tervislikku toitumise säilitamist. Samuti ei pruugi te toodet  edaspidi üldse mitte enam kasutada , kui teil on õnnestunud säilitada kontrollitud söömiskunsti  ning suudate seda kombineerida tervisliku toitumisega. Teised aga võivad soovi korral jätta igaks juhuks endale  see tagavaraks , kui  lasete end käest ning ei suuda piiri pidada  (nädalavahetustel või pühade ajal).